HP 23.8" ProStudio 4 G1i All-in-One Desktop Computer
Contact Us:
Website: https://www.wholesaletechz.com
EMAIL: info@wholesaletechz.com
EMAIL: sales@wholesaletechz.com
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Processor | Intel Core Ultra 7 265 |
| GPU | Intel Graphics |
| Installed RAM | 16 GB |
| Display Size | 23.8" |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Touchscreen | No |
| Total Installed Storage | 512 GB |
| Inputs/Outputs | 1x USB-C 3.2 Gen 2x2 1x USB-C 3.1/3.2 Gen 2 2x USB-A 3.1/3.2 Gen 2 2x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 |
| Display I/O | 1x HDMI 2.1 Output 1x HDMI 1.4b Input |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Processor | Intel Core Ultra 7 265 |
| CPU | 20-Core: 2.4 to 5.2 GHz Performance (8 Cores) 1.8 to 4.6 GHz Efficiency (12 Cores) |
| Dedicated AI Cores | Yes |
| L3 Cache | 30 MB |
| GPU | Intel Graphics |
| Installed RAM | 16 GB |
| RAM Type | 5600 MT/s DDR5 |
| RAM Configuration / Capacity | 1x User-Replaceable 16 GB Module / 2 Slots Supporting up to 64 GB (SO-DIMM) |
| vPro Support | Yes |
| Panel Type | IPS-Type LCD |
| Size | 23.8" |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Touchscreen | No |
| Finish | Anti-Glare |
| Maximum Brightness | 300 nits / cd/m2 |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Variable Refresh Technology | No |
| Viewing Angle (H x V) | 178 x 178° |
| Total Installed Storage | 512 GB |
| Storage Drive Type | 1x 512 GB / M.2 NVMe SSD |
| Storage Expansion | 1x M.2 Slot 2280 (PCIe 4.0 x4) [Occupied] 1x M.2 Slot 2280 (PCIe 4.0 x4) [Available] |
| Optical Drive | No |
| Inputs/Outputs | 1x USB-C 3.2 Gen 2x2 / Supports Power Delivery (15 W) 1x USB-C 3.1/3.2 Gen 2 / Supports Video Alt Mode 2x USB-A 3.1/3.2 Gen 2 2x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 |
| Display I/O | 1x HDMI 2.1 Output 1x HDMI 1.4b Input |
| Audio I/O | 1x 1/8" / 3.5 mm Headphone/Microphone/Line Input/Output |
| Network I/O | 1x RJ45 (Gigabit Ethernet) |
| Built-In Speakers | Yes: 2x 2 W |
| Built-In Microphones | Yes: 2 |
| Media/Memory Card Slot | No |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) with MU-MIMO Support (2 x 2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Webcam | Yes: User-Facing 5 MP |
| Keyboard | USB Full-Size Keyboard with Number Pad |
| Pointing Device | USB Mouse |
| Security | Webcam Blocker |
| Power Supply | 65 W with IEC |
| Certifications | EPEAT |
| Dimensions | 21.24 x 12.57 x 2.07" / 53.96 x 31.94 x 5.25 cm |
| Weight | 13.89 lb / 6.3 kg |
| Package Weight | 24.195 lb |
| Box Dimensions (LxWxH) | 29 x 18.6 x 7.7" |