QYSEA FIFISH E-GO E100 Underwater AI ROV (328' Tether)
| Image Sensor | 12 MP 1/1.8" CMOS Sensor |
| Video Resolution | 4K 30 fps (H.264) 4K 25 fps (H.264/H.265) 1080P 100/120 fps 1080p 60/50 fps 1080p 30/25 fps 720p 180/150 fps 720p 120/100 fps 720p 90/75 fps 720p 60/50 fps |
| Video Format | H.264, H.265 |
| Photo Resolution | 3840 x 2160 |
| Photo Formats | JPEG, DNG (Support RAW) |
| Lens | Aperture: f/2.5 Angle of View: 146° |
| White Balance | 2500K-8000 K |
| Exposure Compensation | Auto, +3, +2, +1, 0, -1, -2, -3 |
| Lights | 2 x 5000-Lumen LEDs Color Temperature: 5500K |
| Memory | 128 GB microSD |
| Depth Rating | 328' / 100 m |
| Speed | 3 Knots (4.9' / 1.5 m per Second) |
| Operating Temperature | 14 to 140°F / -10 to 60°C |
| Connectivity | 328' / 100 m |
| Battery Capacity | 2 x 69.12 Wh, 9000 mAh |
| Runtime | 2.5 Hours |
| AC Adapter | ROV: Input: 100-240 VAC, 50/60 Hz, 2.5 A MAX Output: 18 VDC, 10A |
| Memory | ROV: 128 GB |
| Wireless | Remote Controller: 5 GHz Wi-Fi, 11a, n, ac |
| Dimensions | Vehicle: 16.9 x 13.6 x 6.7" / 43 x 34.5 x 17.0 cm |
| Weight | 12.6 lb / 5.7 kg |
| Package Weight | 76 lb |
| Box Dimensions (LxWxH) | 35.5 x 28.25 x 16" |