Dell 23.8" Pro 24 All-in-One 65W Desktop Computer
Contact Us:
Website: https://www.wholesaletechz.com
EMAIL: info@wholesaletechz.com
EMAIL: sales@wholesaletechz.com
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Processor | Intel Core Ultra 5 245 |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Installed RAM | 16 GB |
| Display Size | 23.8" |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Touchscreen | No |
| Total Installed Storage | 256 GB |
| Inputs/Outputs | 1x USB-C 3.2 Gen 2x2 1x USB-C 3.1/3.2 Gen 2 4x USB-A 3.1/3.2 Gen 2 2x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 |
| Display I/O | 1x DisplayPort 1.4a 1x HDMI 1.4 Input 1x HDMI 2.1 Output |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Yes |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Processor | Intel Core Ultra 5 245 |
| CPU | 14-Core: 3.5 to 5.1 GHz Performance (6 Cores) 3 to 4.5 GHz Efficiency (8 Cores) |
| Dedicated AI Cores | Yes |
| L3 Cache | 30 MB |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Installed RAM | 16 GB |
| RAM Type | 5600 MT/s DDR5 |
| RAM Configuration / Capacity | 1x User-Replaceable 16 GB Module / 1 Slots |
| vPro Support | No |
| Panel Type | IPS-Type LCD |
| Size | 23.8" |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Touchscreen | No |
| Finish | Anti-Glare |
| Maximum Brightness | 250 nits / cd/m2 |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Total Installed Storage | 256 GB |
| Storage Drive Type | 1x 256 GB / M.2 NVMe SSD |
| Storage Expansion | Fixed Storage / Cannot Be Upgraded |
| Optical Drive | No |
| Inputs/Outputs | 1x USB-C 3.2 Gen 2x2 1x USB-C 3.1/3.2 Gen 2 4x USB-A 3.1/3.2 Gen 2 2x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 |
| Display I/O | 1x DisplayPort 1.4a 1x HDMI 1.4 Input 1x HDMI 2.1 Output |
| Audio I/O | 1x 1/8" / 3.5 mm Headphone/Microphone Input/Output |
| Network I/O | 1x RJ45 (Gigabit Ethernet) |
| Built-In Speakers | Yes: 2x 3 W |
| Built-In Microphones | Yes |
| Media/Memory Card Slot | Single Slot: SD/SDHC/SDXC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) with MU-MIMO Support (2 x 2) |
| Bluetooth | Yes |
| Webcam | Yes: User-Facing 1080p |
| Keyboard | USB Full-Size Keyboard |
| Pointing Device | USB Mouse |
| Security | Chassis Intrusion Switch, Dedicated Hardware TPM Security Chip, Kensington Lock Slot |
| Power Supply | 160 W with Barrel/Proprietary |
| Dimensions | 21.3 x 13.9 x 2.3" / 540 x 354.3 x 57.9 mm |
| Weight | 18.58 lb / 8.43 kg |
| Package Weight | 23.275 lb |
| Box Dimensions (LxWxH) | 32.1 x 19.8 x 7.4" |